Yüklüyor...
Buradasınız:  Giriş  >  Kelimeler  >  Okumakta Olduğunuz Yazı

Yürüyüş…

Yazar:    /  25 Ocak 2019  /  Yürüyüş… için yorumlar kapalı

    Yazdır       Email

Merhaba herkes,

Günlük olarak Facebook üzerinden yayınlayıp, bir süredir ara vermiş olduğum, “Günlük İlham” köşemi buraya taşımaya karar verdim. Verba volant, scripta manet (1) demiş Roma’lı dedelerimiz. Ayrıca, bu sayfayı hazırlarken, eskiden yazmış olduğum bazı yazıları unutmuş olduğumu da fark ettim! Yani, bana da yarayacak bu faaliyet.

Önceki yazılarımı okumuş olanlar biliyorlar sanırım, günlük, kısa yazılar, daha çok, gerçekten ilham verici olduğunu düşündüğüm çeşitli fikirler, kelimeler, bilgiler, anılar içeren yazılar bunlar. Bir yerlerde rastlayıp ilgimi çeken, beni şaşırtan konular. Günümüze kısacık da olsa, farklı bir esinti sağlamasını umduğum mütevazı denemecikler.

Facebook’ta bazı okurlar, yazıları severek okuduklarını, ama zaman içinde kaybolup gittikleri için geriye dönüp okuyamadıklarını, toplu olarak bir arada göremediklerini ifade etmişlerdi.. bu nedenle tüm yazıları günlük fomatta tekrar burada yayınlayıp, yine günlük olarak yeni materyallerle yayın yapmaya devam etmek niyetindeyim.. Umarım disiplinimi koruyabilirim..

Yayına giren yazıların duyurularını her gün Facebook’ta yapacağız, eleştiri ve katkıları sadece Facebook’tan alabiliyoruz, (teknik nedenlerle), dolayısıyla biraz burası, biraz orası olacak..

Bu arada sevgili dostum Av Çetin Yalçın’la birlikte bir süre yapıp, sonra benim gezentliğimden dolayı sürdüremediğimiz “Bana bir film Anlat” isimli video yayınımızın kayıtlarını da bu blogda bulabilirsiniz. Ah, bir de 2018 yılının en harika armağanı, sevgili kıymetli dostum, Saygıdeğer Maestro Ercan Yenal, ve sevgili Doç Gökmen Özmenteş arkadaşlarıma da birer köşe yaptım. Öylesine dolu, öylesine bilgili ve tatlı insanlardır ki, onların değerli yazılarını da okumaktan büyük zevk alacağınızı biliyorum.

Ve son olarak, yıllardır her türlü kaprisime katlanan biricik ve sevgili editörüm Cem Özbatur’a da binlerce teşekkür, o olmasa, bu site olamazdı!

 

İyi okumalar.

Başlayalım..

 

(1) Söz uçar, yazı kalır

Facebook Comments
Paylaşmak ister misiniz?
    Yazdır       Email
  • Published: 2 sene ago on 25 Ocak 2019
  • By:
  • Last Modified: Şubat 12, 2019 @ 3:18 pm
  • Filed Under: Kelimeler